עיצוב מודרני

עיצוב מודרני – חשוב להבין מאיפה הכול התחיל…

עיצוב מודרני שואב השראה מהאדריכלות המודרנית שהתפתחה בשנות השלושים של המאה הקודמת כתוצאה מהמהפכה התעשייתית. המאפיין העיקרי של האדריכלות המודרנית הינה בנייה פשוטה ונקייה המבוססת על צורות גאומטריות ועיצוב התומך בפונקציות של המבנה. עיקר ההתפתחות של סגנון העיצוב המודרני נוצרה כתוצאה מתחילתו של בית הספר לעיצוב ואדריכלות “באוהאוס” בגרמניה האדריכלים הגדולים של התקופה כמו “מיס ואן דה רו”ו”לה קורבוזיה”.

סגנון מודרני באדריכלות ובעיצוב פנים, מתאפיין בקווים נקיים וישרים, בהעדפת הפונקציה על פני קישוטיות מוגזמת ויצירת איזון רך בין חומרים, צורות ונפחים כדי להשיג את המראה המבוקש. עיצוב התאורה הוא פרקטי ונוח. אנחנו מדגישים את הנוכחות בחלל בעזרת גופי התאורה המעוצבים. הסגנון המודרני דוגל באלמנטים פשוטים, שאינם כוללים דוגמאות,  פיתוחים או תוספות קישוטיות ועיקר שילוב החומרים משתמש על חומרים בצורתם הטבעית כמו בטון, עץ, זכוכית, מתכת וצבעים חלקים שעיקר הדגש הוא על חיבור איכותי ומושכל ביניהם.

לכל סגנונות עיצוב הפנים שלנו, לחצו כאן.

אדריכלים בכפר סבא מעצבי פנים בכפר סבא
כפר מעש אדריכלים ומעצבי פנים

תמונה מתוך פרויקט שביצענו, לחצו לצפייה בפרויקט

סטיילינג חדש לבית בכפר מעש

תמונה מתוך פרויקט שביצענו, לחצו לצפייה בפרויקט

עיצוב פנים מודרני הינו עיצוב על זמני, עיצוב המשלב מגוון אלמנטים ממגוון עולמות.
סגנון שמאופיין ברמת דיוק קיצונית, עם חשיבה על כל פרט. אנחנו נעדיף מינימום פרטים, ללא אקססוריז כמעט לחלוטין. הדגש הוא על פשטות, על צבעים בהירים ובשום אופן לא צעקניים. חפצים בצורה גיאומטרית (מלבן, עיגול, מרובע), ופני שטח נקיים, ללא עומס של פריטים וחפצים. תאורה היא דרך נפלאה שמאפשרת לנו מצד אחד גם ליצור הקשרים בין החללים ומצד שני היא יוצרת אווירה נעימה, כייפית ורגועה. המראה אוורירי ורחב כמו שמאוד מאפיין את העיצוב המודרני.
רמת גימור, אחד הדברים שהכי חשובים להקפיד עליהם בתהליך של עיצוב אופנתי באופן כללי הוא רמת הגימור. רמת הגימור באה לידי ביטוי הן בחומרי הגלם שאנו בוחרים לשלב בחללים השונים והן ברמת ההתקנה שלהם.

  קדימה, בואו נדבר!


  סגנונות עיצוב נוספים:

  עיצוב פנים - משרד אדריכלים ועיצוב פנים מיקי כתר ומרב ברמן

  עיצוב אקלקטי

  משרד אדריכלות ותכנון בתים פרטיים - מיקי כתר ומירב ברמן

  עיצוב קלאסי

  עיצוב פנטהאוז - משרד אדריכלים ועיצוב פנים מיקי כתר ומרב ברמן

  עיצוב אורבני

  משרד אדריכלות ותכנון בתים פרטיים - מיקי כתר ומירב ברמן

  עיצוב כפרי

  פתח צ'אט
  צריכים עזרה?
  היי :)
  איך אפשר לעזור?