עיצוב פנטהאוז יוקרתי

פנטהאוז הוא הפנינה של בניין המגורים. לרוב מרגישים בתוך פנטהאוז כמו בוילה בשמים. מטבע הדברים החללים, בפנטהאוז גדולים ומרווחים יותר. כמות חדרים גדולה יותר ולכן במקום בו הבית פוגש את הגן ואת השמים, אפשרויות עיצוב פנטהאוז והתכנון שלו הן רבות, בשל השטח הגדול יחסית.

פנטהאוז מאפשר לך ליצור חללים ומרחבים פרקטיים יותר ובעלי תשוקה חוצת זמן. מקום שינתן ליצור לו זהות אישית עם חתימה אישית.

הייחודיות שלנו נמדדת בידע הרב תחומי בעיצוב וניסיון רב שנים במאות פרויקטים. האהבה לאומנות, הניסיון בתכנון, ההבנה בחומרים הכי עדכניים, קילומטראז’ גדול בבניין והבנה בכלכלה. כל אלה מאפשרים לנו לקחת חלק מאוד משמעותי בפנטהאוזים שאותם אנו מעצבים, הרבה מעבר למצופה ממעצבים או מאדריכלים ולכן אנחנו הופכים פעמים רבות, לחלק בלתי נפרד מהמעגל הפנימי של הפרויקט.

תכנון עיצוב טוב של פנטהאוז, הוא זה המצליח לשלב בין סגנון החיים לחוויית המגורים המתאימים ביותר ללקוח. על ידי יצירת מרחב שכיף לשהות בו לצד היותו פרקטי ובעל איכויות תכנון ובחירת חומרים בלתי מתפשרת.

“כאשר אנו ניגשים לתהליך עיצוב פנטהאוז, אנו מאמינים כי אמנות היצירה היא שמביאה לתוצאה מיטבית, אנו רואים עצמנו כנותני ערך נוסף, כשליחים ליצור ולהגשים חלומות בהתאמה אישית.”

תהליך עיצוב פנטהאוז

בתכנון ובעיצוב פנטהאוז, אנו מציעים מגוון של עיצובים ואפשרויות, מתוך אמונה שתכנון ועיצוב איכותי, אינו תלוי בזמן או בטרנדים. עיצוב ותכנון טוב, הוא פרי עיצוב מדויק המצליח לשלב בין סגנון החיים לחוויית המגורים ומתאימה באופן מלא ללקוח.

כאשר אנו מעצבים את חללי הפנים של דירות יוקרה ופנטהאוזים, אנו מגדירים את הקו העיצובי עוד בשלב הראשוני. אנו בוחנים ביתר שאת את החללים הפרטיים והציבוריים של הפנטהאוז, מהמקרו למיקרו מהסקיצה ועד לרהיט ולפריט האומנות האחרון בפנטהאוז או בדירת היוקרה תוך עשייה וחשיבה אמיתית לשמור על רלוונטיות ברמה העיצובית גם בעוד שנים רבות.

האהבה שלנו לתכנון ועיצוב, ובעיקר עיצוב פנטהאוזים

האהבה הגדולה שלנו לעסוק ב-TOP ובמושג ‘יוקרה’ מוטבעת עמוק ב-DNA שלנו. אנו מבקשים להדגיש כי יוקרה אמיתית אינה תלויה בסגנון עיצוב ספציפי, אלה בעיצוב מדויק ומותאם. סגנון עיצובי שמצליח לשלב בין סגנון החיים לבין חווית המגורים. החיבור בין תכנון פנטהאוז יוקרה לידע הרב שרכשנו לאורך השנים, מאפשר לנו ליצור עיצוב שלם, מהודק וקוהרנטי, חף ממניירות אופנתיות. שימוש בחומרי גלם מהמתקדמים והאיכותיים שיש. הם אלו, שבסופו של דבר, מעניקים את היתרון היוקרתי ולא השיח השגור סביב מספרים ואפסים. כל זאת על מנת להגיע לעיצוב הרמוני ומושלם. בין אם זה בחלל המטבח, או חדר השינה האהוב על כולנו. למשל, כפי שביצענו בפרויקט דופלקס פנטהאוז יוקרתי במיוחד בכפר סבא.

הגישה שלנו מול לקוחות המבקשים מאיתנו לתכנן עבורם פנטהאוז, היא כי הבית מורכב מרגעים הקטנים והגדולים שלנו. מאירועים, זמנים, משפחה, חברים. כמו האדם, הוא בנוי מהרמוניות וניגודים. הבית הוא השתקפות שלנו, של האישיות ולכן אנו מעמידים את האדם וסביבתו במרכז החשיבה.

רגע לפני שמתחילים

כאשר אנו ניגשים לתכנון פנטהאוז אותו מתכנן משרדנו, הצוות שלנו מאופיין בידע המקצועי והניסיון שרכש. בגישה ייחודית ועכשווית, המאפשרת ליהנות מתהליך יצירתי, המוביל לתכנון מוקפד תוך התייחסות מושכלת לכלל ההיבטים של הפרויקט. וכל זאת, תוך חיבור הדוק למרחב הפיזי והאישי שבו הוא מתקיים”. הכנסו לעמוד הוידאו שלנו ולימדו עוד על תהליך התכנון והעיצוב שלנו.

בתכנון פנטהאוז, אנחנו יוצרים חללים יוצאי דופן. חללים מעוררי השראה ונוחים, והכל במסגרת הרצונות והתקציב של לקוחותינו. מבחינתנו, כל אדם הוא עולם ומלואו. מטרתנו היא ליצור חווית מגורים יוקרתית שונה ומגוונת, הן ברמה התכנונית והן ברמה העיצובית.

מגוון סגנונות בעיצוב פנים

בין אם מדובר בלקוח שרוצה את הפנטהאוז שלו בעיצוב בסגנון כפרי, מודרני, אלגנטי, אקלקטי או עכשווי, הרקע המולטי-דיסציפלינארי שלנו בתחומי האומנות השונים והניסיון הרב עם מספר סגנונות עיצוב, מאפשרים לנו להגשים ללקוח את החלום.

אנו מתמחים בתכנון ועיצוב של דירות פנטהאוז יוקרתיות. הניסיון לשלב בין מפרט גבוה במיוחד, לבין אורח חיים קל, פרקטי ונעים הנו אתגר לא פשוט, ורק בעלי מקצוע מומחים בתחום מסוגלים לשלב בין השנים, ולייצר הרמוניה מושלמת לניהול חיי משפחה ומגורים בבית שכיף לגור בו. היוקרה, מעבר לסוגי חומרים, תכנון וחפצי אמנות, משלבת גם טכנולוגיות מתקדמות. טכנולוגיות שלעתים, ללא התאמה נכונה, עשויה להפוך מנוחות יתר, למטרד שלא נעים להיתקל בו.

אהבתנו לעיצוב ולאמנות על כל סוגיה, באה לידי ביטוי כאשר אנו ניגשים להגשים ללקוח שלנו חווית חלום – דירת הפנטהאוז. עולמנו המקצועי מחייב אותנו לשמור על עדכון ועל רלוונטיות בלתי מתפשרת. אנו מחוברים למגמות העכשוויות, אנו חשופים תמידית למתרחש בזירת העיצוב הבין לאומית במילאנו, פריז וניו-יורק. אנו מוצאים עצמנו מבקרים תדיר בתערוכות עיצוב ואומנות בעולם, מפעלי ייצור באירופה מהשורה הראשונה, כדי ליישם את הרוח ואת החומר בפרויקטים שלנו.

צפו בסרטון ובכתבה שעשו עלינו במגזין עיצוב הפנים הגדול בישראל, בניין ודיור. 

נשמח לתאם איתך כוס קפה!

    פרויקטים שביצענו:

    פתח צ'אט
    צריכים עזרה?
    היי :)
    איך אפשר לעזור?