עיצוב אורבני

עיצוב אורבני – חשיפה של חומרי הגלם

העיצוב האורבני דוגל בחשיפה של חומרי הגלם המסתתרים לרוב תחת שכבות צבע או חיפויים, כדי להשיג מראה אדג'י וגלמי יותר. אלמנטים מבניים הופכים כעת למרכז החדר ומשווים לו מראה לא גמור אך עדיין מלוכד ושיקי. סגנון העיצוב האורבני מיושם לרוב בדירות לופט שהיו בעבר מבנים תעשייתיים או חללים משרדיים, אך יותר ויותר מעצבים משתמשים בו כדי לשדרג בתים פרטיים ודירות מגורים.
האלמנטים הבולטים בסגנון עיצוב אורבני הם חללים פתוחים ללא הפרדה, רצפות בטון מלוטשת, קורות וצינורות חשופים, עמודי תמיכה מאבן או פלדה, חיפויי לבנים וחומרים כמו מתכת, בטון, זכוכית ואבן לצד רהיטים מעץ טבעי המאזנים את המראה המוקפד. כשזה מגיע לצמחיה, כמה שיותר גדול יותר טוב, מכיוון שעציצים גדולים מסייעים באיזון החלל הגדול וביצירת הפרדה ושבירה של הצבעים המונוכרומטים.

לכל סגנונות עיצוב הפנים שלנו, לחצו כאן.

עיצוב פנטהאוז - משרד אדריכלים ועיצוב פנים מיקי כתר ומרב ברמן

סגנון עיצוב אורבני מבוסס על מכאניקה, מרכיבים תעשייתיים, הכנסה של אלמנטים מהרחוב הביתה: כמו שעונים מתחנת רכבת, גופי תאורה המדמים פנסי רחוב. בעיצוב זה אופניים אם ישנם לבעלי הבית, יקבלו מקום של כבוד בחלל המרכזי. מערכות חשופות, צינורות המיזוג לדוגמא לא יוסתרו מאחורי הנמכת גבס אלא יהפכו לחלק משמעותי מעיצוב החלל, וכן חוטי החשמל על מסלולם. קירות חשופים. חללים גדולים ופתוחים וחומרים דומיננטים. כמובן שאפשר ללכת על הקיצון כמו בדוגמת המטבח בו הבריקים האדומים המקובלים לחיפוי חוץ באזורים שונים כמו: ניו יורק מחפים את פנים הבית, או כמו בסלון בו העיצוב הוא יחסית מודרני ועדיין משתמש בנגיעה מעולם העיצוב האורבני.

אנחנו במשרד 2M אדריכלות ועיצוב פנים, משרד עטור פרסים וזכיות, בין היתר במגזין עיצוב הפנים המוביל בישראל דירה נאה, וכן מגזין עיצוב הפנים והאדריכלות המפורסם בניין ודיור. לקריאת הכתבות המלאות לחצו כאן.
בניהול וליווי של מיקי כתר ומרב ברמן, ביצענו עשרות פרויקטים בסגנון עיצוב אורבני, עיצוב תעשייתי, עיצוב סגנוני, כגון הפרויקט של טריפלקס בתל אביב, שעוצב בסגנון אורבני, מודרני, שילוב של ניו יורק ומוטיבים עכשוויים, בריקים אדומים בסלון, ריצוף בגוון שחור משופשף, טקסטיל מתאים, ועוד, לצפייה בפרויקט תוכלו לבקר בעמוד כאן: תל אביב בסטייל ניו יורקי.

מעוניינים גם אתם בעיצוב הבית או המשרד שלכם בסגנון אורבני מדהים?
אנחנו כאן בשביל להגשים לכם חלום!
קדימה, בואו נדבר!
חייגו: 077-9979925 או השאירו פרטים כאן ונשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי 🙂

מיקי כתר ומרב ברמן

  קדימה, בואו נדבר!

  סגנונות עיצוב נוספים:

  עיצוב פנים - משרד אדריכלים ועיצוב פנים מיקי כתר ומרב ברמן

  עיצוב אקלקטי

  משרד אדריכלות ותכנון בתים פרטיים - מיקי כתר ומירב ברמן

  עיצוב קלאסי

  עיצוב מודרני

  משרד אדריכלות ותכנון בתים פרטיים - מיקי כתר ומירב ברמן

  עיצוב כפרי

  תפריט