דירת סוף שבוע מפנקת בתל אביב

פרטים:

שם הפרויקט:
דירת סופ”ש בתל אביב
סוג הפרויקט:
תכנון ועיצוב פנטהאוז יוקרתי
שטח הפרויקט:
90 מ”ר + מרפסת 6 מ”ר
עיצוב/תכנון עבור:
אביב מחודש לזוגיות

תכנון ועיצוב דירה יוקרתית

הרצון לחוויה תל אביבית אינה מדלגת על אלו שיש ברשותם גם בתים פרטיים באזור השרון למשל. התחדשות עירונית ברחובות תל אביב הישנה והטובה, הביאה לא מעט זוגות לרכוש לעצמם דירות פינוק לסופי שבוע. הבית מחוץ לבית שנועד בעיקר עבורם.
הדירות המדוברות, קטנות יחסית ועל כן הן נרכשות לשימושים בסופי שבוע במסגרת הבילוי בעיר תל אביב, בעוד שהבית הגדול נמצא באחד מיישובי השרון.
נדרשנו בפרויקט הזה לתת תחושה של חו”ל בתוך תל אביב, יצרנו סוויטה מלטפת ומחבקת שתוכל לארח חברים, ילדים ונכדים בצורה ספונטנית.
סוויטת ההורים רחבה ומפנקת וגם האזור הציבורי הוא אזור מאוד רחב ולמעשה הורכב מ 2 חדרים של התכנון המקורי. הממ”ד, לעומת זאת, מתוכנן כחדר רב תכליתי עבור אורחים, נכדים, אחסון ואפילו כחדר עבודה.
את הפרויקט התחלנו במתן מגוון פתרונות פונקציונליים ואת מלאכת הרכבת החומרים ביצענו עם הלקוחות לאורך מספר שבועות של בחירות מוקפדות תוך חשיבה של אסמבלז’ רעיוני, עיצובי ופרקטי.
אחד הדברים שהיה חשוב לזוג, זה שילוב של אומנות ותאורה נכונה המאירה את האומנות בהלימה נכונה. כמו כן,  התבקשנו לעבוד עם גופי מאור שיהיו בעלי אופי ואישיות וגם ליצור מנעד רחב של חומרים הבאים לידי ביטוי גם בריהוט שנבחר כדי ליצור תוצאה חווייתית של כיף והרמוניה.

פתח צ'אט
צריכים עזרה?
היי :)
איך אפשר לעזור?