בית יוקרה פרטי על נחלה במושב

פרטים:

שם הפרויקט:
בית יוקרה פרטי בנחלה במושב צפריה

סוג הפרויקט:
בית יוקרה פרטי

שטח הפרויקט:
כ 260 מ”ר בנוי על 12 דונם.

עוצב/תוכנן עבור:
לקוח פרטי

לגלות את המרחב מחדש.

הפרויקט הנו הראשון בתוך מיזם חדש של הבית – ניהול אישי לבנייה מתקדמת, אשר הייתה לנו הזכות להיבחר כאדריכלי הבית של מיזם נפלא זה.

בית על נחלה במושב צפריה שבמרכז הארץ. יצירת שפה חדשה. תוך שימוש בקווים של הבית הכפרי המוכר, אך עם משיכה לחומרים וקצב מודרני, זאת מתוך כוונה ליצור כאן קו חדש.
את הקונספט הגדרנו יחד עם אריה, איש יקר ומקסים שבא עם רעיון וחזון וביחד איתו, מעבר לתכנון ולחשיבה תקציבית, הוגדר ה-‘איך’ וה-‘למה’ והנה התוצאה.
אנחנו אוהבים אנשים שמבקשים מאתנו לגלות את המרחב החדש שלהם-שלנו, שיוצרים לנו עניין, שמאתגרים אותנו ומעל לכל, הם שותפים למלאכת החשיבה והעשייה.

שם הפרויקט:
בית יוקרה פרטי בנחלה במושב

סוג הפרויקט:
בית יוקרה פרטי

שטח הפרויקט:
כ 260 מ”ר בנוי על 12 דונם.

עוצב/תוכנן עבור:
לקוח פרטי

בית חדש
נולד

הפרוייקט הוא הראשון בתוך מיזם חדש של הבית – ניהול אישי לבנייה מתקדמת, אשר היה לנו הזכות להיבחר כאדריכלי הבית של מיזם נפלא זה.

בית על נחלה באחד ממושבי המרכז. יש פה עבודה על יצירת שפה חדשה. של שימוש בקווים של הבית הכפרי המוכר, אך עם משיכה לחומרים וקצב מודרני, זאת מתוך כוונה ליצור כאן קו חדש.

את הקונפסט הגדרנו יחד עם אריה, איש יקר ומקסים שבא עם רעיון וחזון וביחד איתו, מעבר לתכנון ולחשיבה תקציבית, הוגדר ה ‘איך’ ו ה ‘למה’ והנה התוצאה.

אנחנו אוהבים אנשים שמבקשים מאתנו לגלות את המרחב החדש שלנו, שיוצרים לנו עניין, שמאתגרים אותנו ומעל לכל, הם שותפים למלאכת החשיבה והעשייה.

פתח צ'אט
צריכים עזרה?
היי :)
איך אפשר לעזור?