עיצוב משרדים ותכנון אדריכלי לחלל מסחרי

תכנון מדויק וחכם, אשר מתחיל בלימוד ה-DNA של החברה עד לפתרון שלם ומקיף.

עיצוב משרדי החברה הוא המפתח לתפקוד יעיל של החברה וכן של העובדים בה. אם אתם רוצים ליצור תדמית מתאימה שמשרתת את צורכי החברה ואת איכות חייהם של העובדים השוהים במקום העבודה, עליכם לחשוב על יצירת חזון מדויק עבור פיתוח הארגון.

ניתוח מבנה הארגון, הבנת צרכי החברה, עמידה בלוח זמנים ובתקציב: כל אלה משפיעים בצורה ישירה על תפוקת העובדים, כתוצאה מכך על הצלחת החברה או העסק.

תכנון אדריכלי ועיצוב למשרדים ומסחר, זהו תהליך מקצועי שחשוב לדעת את היקף עבודותיו וכן, להבין איך ניתן לייצר הליך מיתוג לחלל. במסגרתו אנחנו נדגיש את צורך החלל ואופן השימוש בו.

מתן פתרונות תכנוניים ועיצוביים מהשורה הראשונה ינוצחו בשיתוף פעולה איתנו: מיקי כתר ומרב ברמן, תוך חשיבה כלכלית ותקציבית מוקפדת.
עמידה בלוחות זמנים, תהליך מקצועי, תכנון מדויק מבטיחים תוצאה מצוינת – באחריות.

תכנון ועיצוב חללים משרדיים ומסחריים, גם למתחמים ישנים

אם אתם מרגישים שהחלל שלכם צריך את הטאץ’ המיוחד של אנשי מקצוע, הגעתם למקום הנכון. יחד – יד ביד נוביל אתכם מחלל ריק וחסר חיים למשרד פעיל, המאפיין את החברה שלכם.

לעבודות נוספות שלנו, גללו למטה.

לחץ כאן לקביעת פגישה

  עיצוב משרדים - מיקי כתר ומרב ברמן

  פרויקטים שביצענו:

  סיור וירטואלי במשרדי VESTTOO שתכננו ועיצבנו

  משרד 2M אדריכלים מתכנן ומעצב משרדים
  וחללי מסחר כבר 20 שנה

  בואו לעצב את משרד החלומות שלכם, השאירו פרטים בקליק ->


   בואו לעצב את בית החלומות שלכם, השאירו פרטים בקליק

    טביעת אצבע

    הקמנו את משרדנו בשנת 2000
    מרב ברמן ומיקי כתר, שותפים למשרד אדריכלות ועיצוב פנים.
    2M אדריכלים, הוא משרד בוטיק לאדריכלות בניין ועיצוב פנים הפועל מזה 20 שנה,
    אנו משרד מולטי-דיסציפלינרי, שחושב אחרת ופועל אחרת, מקפיד על כל פרט ופרט ועושה לילות כימים כדי להגשים חלומות של הלקוחות. אנו חיים ונושמים את תחום עיצוב פנים ונגישות האדריכלות בר קיימא לכל אדם ואדם. אנו עוסקים ומתמחים בתכנון ועיצוב אדריכלי לעולם הפרטי, מגורים,
    ולעולם העסקי למשרדים, חברות ובתי עסק.

    משרדנו שותף לתכנון והקמה של אלפי מטרים ותכננו למעלה מ 600 פרויקטים בהיקפים שונים מקטן ועד אלפי מטרים, בתחומים שונים. מתכנון מגורים, בתים פרטים ודירות, למשרדים, מסעדות, רשתות מזנון מהיר. אנו רואים עצמנו כמובילים את תהליך התכנון האדריכלי ועיצוב הפנים של החלל מטעם הלקוח או היזם עצמו. אנו דוגלים ברעיון שבכל בית, משרד ובית עסק קטן כגדול חייב לשרור הרמוניה המבוססת על איזון בין רוחניות למעשיות, בין חלומות למציאות, בין פשרות להחלטיות ואנו מיישמים זאת אתכם במסגרת עבודה משותפת.
    בין הפרויקטים שזכינו לעבוד ועובדים מעבר ללקוחות במגזר הפרטי, בבנייני משרדים, באזורי תעשיה ומסחר רבים, במרכז הארץ.

    הייטקזון-מגדלי שבירו כ”ס, דיפ שיווק-אזה”ת החדש כ”ס, רייק-ת”א, גלובל ישראל-מגדלי שבירו כ”ס, מרכז הריון ולידה ישראל-מגדלי שבירו כ”ס, אלומיל- אזה”ת הרצליה פיתוח, חברת קו נבון-חולון, סוצוקר- אזה”ת רעננה, סיברטינל- אזה”ת מודיעין, מחסני איכות-אזה”ת חולון, סקייבוקס- אזה”ת הרצליה, פאנרומיקס- אזה”ת כ”ס, בלוסנאפ – אזה”ת הרצליה, קבוצת דנאל- מגדלי איילון רמת גן.

    מרב ברמן,

    ילידת 1972 , נשואה, אם לשלושה ילדים, בוגרת בית ספר להנדסאים, עיצוב ואדריכלות אורבנית, בהצטיינות בוגרת הפקולטה לארכיטקטורה, הסדנא לעיצוב ואדריכלות בתל-אביב, בעלת תואר ראשון בהצטיינות
    BA BACHELOR OF ARCHITECTURAL STUDIE

    מיקי כתר,

    יליד 1967 , בוגר הפקולטה לארכיטקטורה, הסדנא לעיצוב ואדריכלות בתל-אביב, בעל תואר ראשון
    BA BACHELOR OF ARCHITECTURAL STUDIES

    עקרונות
    עבודה מנחים

    מאמינים בתכנון פרקטי, חכם, אישי ומקורי. תכנון אופטימלי של כל השטח, עם תחושה של גודל ומרחב. עבודה מהלב, בהתלהבות, נתינה ורגש. אמינות הדדית, דיוק, אדיבות ושקיפות. הם האני מאמין שלנו. בוחרים מספר מצומצם של לקוחות לטובת שירות מקצועי ואישי ברמה הגבוהה ביותר, ליצירת חוויה ותוצאה מושלמת בעבורך.

    אנו מאמינים
    כי השירות שלנו הוא
    הכרטיס ביקור
    הטוב ביותר שלנו.

    מקצועיות
    אמינות
    מהלב
    שירות
    אדיבות
    התלהבות
    פרקטיות
    מקוריות

    בואו לעצב את משרד החלומות שלכם, השאירו פרטים בקליק ->


     בואו לעצב את בית החלומות שלכם, השאירו פרטים בקליק

      פתח צ'אט
      צריכים עזרה?
      היי :)
      איך אפשר לעזור?