עיצוב פנים - משרד אדריכלים ועיצוב פנים מיקי כתר ומרב ברמן

מיקי כתר ומרב ברמן הסבר על עיצוב חדר הורים

אז חדר שינה. למעשה אנחנו מדברים היום על סוויטות. סוויטות שמפנקות את ההורים. הן נמצאות בסמוך אבל קצת מנותקות מחדר השינה של הילדים. זה כדי ליצור גם את ההקשר וגם את ההפרדה. פה עסקנו בחלל כאשר המיטה למעשה נמצאת אל הנוף, אל בריכת השחיה, אל הגן ואל מטע הפקאנים שנמצא מאחור. ומאחורי קיר הטפט הנפלא הזה, יש לנו את איזור הרחצה. פה יש גם את השירותים, גם את המקלחות וגם מערכת של כיור כפול ואמבטיה מאוד מאוד מפנקת. עבדנו פה בטכנולוגיות מתקדמות, ז”א שבכל איזור שנמצא פה מאחורה, יש גם את הטלוויזיה האישית שלו.

מירב, בואי תסבירי לנו בבקשה על מפרט הדיור. איך בנית ואיך תכננת את המגורים בחדר הזה ואיך למעשה יצרת את בחירת החומרים שאנחנו רואים.

אוקיי, אז יש לנו את הארון שלו ואת הארון שלה, כל ארון בעצם מכיל את הדברים שכל אחד מהם ביקש מאיתנו. אם זה המגירות, אם זה התליה, כל אחד בהתאם למה שהוא ביקש. ויש לנו עוד משהו קטן. בארון שלה, יש לנו בעצם פינת איפור. פינת איפור נסתרת שבעצם ניתנת מה שנקרא לפתיחת דלת ולסגירה. הפינה היא בעצם חלק מהארון והיא תוכננה מיום א כחלק מהנגרות. יש לנו בעצם פה שילוב של חומרים: חומרים מהפרווה שכיף ללטף אותה, היא כיפית וחביבה. יש לנו שטיח של מוי, בעיצוב מיוחד.

שזה שוב, חלק מהאווירה שרצינו לתת לחדר. תאורת חדר הורים, וכן ספה בבדי הקטיפה.

פתח צ'אט
צריכים עזרה?
היי :)
איך אפשר לעזור?